Skrivbord i nyrenässans,

Skrivbord i nyrenässans,
Skrivbord i nyrenässans,
Skrivbord i nyrenässans,
Skrivbord i nyrenässans,
Skrivbord i nyrenässans,
Skrivbord i nyrenässans,
Skrivbord i nyrenässans,
Skrivbord i nyrenässans,

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, nyrenässans, 1800-talets slut, fanerat ek, intarsia, svarvade ben, delvis klädd skiva, höjd ca 76, 148x81 cm

Bruksslitage, slitet skinn, sliten stomme

642920

2019-05-12