Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIRMA SVENSKT TENN, tekanna, tenn, flätad mässingshänkel, lockknopp i form av blomma, bukig form, stämplad 1944, höjd ca 12 cm (med hänkel ca 18)
Ytskador, lockknopp med lagning
642921
2019-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här