Sigurd Christensen oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

SIGURD CHRISTENSEN, "Vinter, Bornholm", signerad och daterad Sigurd Christensen -66, olja på duk, ca 42x86 cm

642922

2019-05-12