6 st trädgårdsstolar

6 st trädgårdsstolar
6 st trädgårdsstolar
6 st trädgårdsstolar
6 st trädgårdsstolar
6 st trädgårdsstolar
6 st trädgårdsstolar
6 st trädgårdsstolar
6 st trädgårdsstolar
6 st trädgårdsstolar
6 st trädgårdsstolar
6 st trädgårdsstolar
6 st trädgårdsstolar
6 st trädgårdsstolar
6 st trädgårdsstolar

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 6 st, järn, 1900-talets andra hälft, genombrutet rygg och sits, sitthöjd ca 42

Bruksslitage

642924

2019-05-12