Servisdelar Blå Blomst Royal Copenhagen
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KAFFESERVIS & TESERVIS, "Blå Blomst", 22 dlr, Royal Copenhagen, porslin, bestående av 9 kaffekoppar med fat, 2 tekannor, salt och pepparströare, gräddsnipa, 7 assietter, handmålad dekor av av blommor i blått mot vit fond, stämplade och signerade, 8 delar med nagg medföljer samt två udda fat.
642927
2019-05-25