Servisdelar Blå Blomst Royal Copenhagen

Klubbat för:

1 400 SEK

2 500 SEK

KAFFESERVIS & TESERVIS, "Blå Blomst", 22 dlr, Royal Copenhagen, porslin, bestående av 9 kaffekoppar med fat, 2 tekannor, salt och pepparströare, gräddsnipa, 7 assietter, handmålad dekor av av blommor i blått mot vit fond, stämplade och signerade, 8 delar med nagg medföljer samt två udda fat.

642927

2019-05-25