Lars Tunebo
Vollendet
2019-05-25
642934
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
LARS TUNEBO (född 1962): motiv av Elefant, grafiskt blad, signerad samt numrerad, bladmått ca 46x66 cm, oramad