Lars Tunebo

Lars Tunebo
Lars Tunebo

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS TUNEBO (född 1962): motiv av Elefant, grafiskt blad, signerad samt numrerad, bladmått ca 46x66 cm, oramad

642934

2019-05-25