Lindmans flora 3 vol

Lindmans flora 3 vol
Lindmans flora 3 vol
Lindmans flora 3 vol
Lindmans flora 3 vol
Lindmans flora 3 vol
Lindmans flora 3 vol
Lindmans flora 3 vol
Lindmans flora 3 vol
Lindmans flora 3 vol
Lindmans flora 3 vol
Lindmans flora 3 vol
Lindmans flora 3 vol

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDMANS FLORA (3). LINDMAN, CARL AXEL MAGNUS. Bilder ur Nordens flora av C. A. M. Lindman, I-III. Stockholm, Wahlström & Widstrand, 1905,
bruna halvmarokängband med guldpräglade ryggtitlar, marmorerade pärmpapper, 3 volymer

Smärre skador, brukslitage

642949

2019-05-18