Fåtöljer Klinte design Tord Björklund för IKEA

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORD BJÖRKLUND, "Klinte", stolar, 1 par, 1980-tal, IKEA, svart skinn, stomme av förkromad metall, sitthöjd ca 40 cm

Ingår i temaauktion IKEA

Bruksslitage

642950

2019-05-12