Lennart Nilsson, fotografi, 2 st

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

LENNART NILSSON (född 1922-2017): 2 st, "Fossila blommor" 1 stämplad a tergo, silvergelatinfotografi, 30x25 cm

Proveniens: Forskaren Annie Skarby

642959

2019-05-12