Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
LENNART NILSSON (född 1922-2017): 2 st, "Fossila blommor" 1 stämplad a tergo, silvergelatinfotografi, 30x25 cm
Proveniens: Forskaren Annie Skarby
642959
2019-05-12