Klubbat för:
400 SEK
1 200 SEK
CHARLES HALPHEN, värmeplatta på ställ, nysilver, 2 delad, fotavslutningar i form av lejontassar, oval form, stämplad Charles Halphen Paris 1877-1885, höjd 7,5, 35x22 cm
Slitage
642960
2019-05-12