Charles Halphen värmeplatta nysilver

Klubbat för:

400 SEK

1 200 SEK

CHARLES HALPHEN, värmeplatta på ställ, nysilver, 2 delad, fotavslutningar i form av lejontassar, oval form, stämplad Charles Halphen Paris 1877-1885, höjd 7,5, 35x22 cm

Slitage

642960

2019-05-12