Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KISTA, 1700-tal, bär otydlig datering 1761?, polykromt bemålad, beslag och lås i smide, höjd ca 33, 58x37
2 senare lister, nyckel saknas, brukslitage
642965
2019-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här