Robert Jacobsen färglitografi

Robert Jacobsen färglitografi
Robert Jacobsen färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERT JACOBSEN (1912-1993): 2 st, kompositioner, osignerade, mått ca 14x20 CM

642966

2019-05-12