Smörtina nysilver

Smörtina nysilver
Smörtina nysilver
Smörtina nysilver
Smörtina nysilver
Smörtina nysilver
Smörtina nysilver
Smörtina nysilver
Smörtina nysilver
Smörtina nysilver
Smörtina nysilver
Smörtina nysilver
Smörtina nysilver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SMÖRTINA, med insats, nysilver, i form av en balja, stämplad Reed & Barton, Taunton, Massachusetts USA, höjd 12, diameter 16,5 cm

Ytslitage, undersida med mindre buckla

642979

2019-05-12