Lasse Åberg
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LASSE ÅBERG (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", ur grafikmappen Fauna, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 44x59 vardera
Kuntoraportti
Oramade
642989
Päivämäärä:
2019-05-15