Lasse Åberg

Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LASSE ÅBERG (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", ur grafikmappen Fauna, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 44x59 vardera

Kuntoraportti

Oramade

642989

Päivämäärä:

2019-05-15