Omega Constellation damarmbandsur
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OMEGA, damur, Constellation, guld på stål, 1960-tal, automatisk, plexiglas, datum, läderband, diameter 24 mm, omegabox
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, nummergravyr på bakboett, saknar spänne, bruksslitage
642994
2019-05-21