Omega Constellation damarmbandsur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OMEGA, damur, Constellation, guld på stål, 1960-tal, automatisk, plexiglas, datum, läderband, diameter 24 mm, omegabox

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, nummergravyr på bakboett, saknar spänne, bruksslitage

642994

2019-05-21