Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OLGA LANNER (1884-1961): Porträtt föreställande Aina Runsten, signerad och daterad Olga Lanner 1950, olja på duk, 55x44 cm
642995
2019-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här