Olga Lanner oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
OLGA LANNER (1884-1961): Porträtt föreställande Aina Runsten, signerad och daterad Olga Lanner 1950, olja på duk, 55x44 cm
Kuntoraportti
642995
Päivämäärä:
2019-05-12