Olga Lanner oljemålning

Olga Lanner oljemålning
Olga Lanner oljemålning
Olga Lanner oljemålning
Olga Lanner oljemålning
Olga Lanner oljemålning
Olga Lanner oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

OLGA LANNER (1884-1961): Porträtt föreställande Aina Runsten, signerad och daterad Olga Lanner 1950, olja på duk, 55x44 cm

Kuntoraportti

642995

Päivämäärä:

2019-05-12