Tobo vaser

Tobo vaser
Tobo vaser
Tobo vaser
Tobo vaser
Tobo vaser
Tobo vaser
Tobo vaser
Tobo vaser
Tobo vaser
Tobo vaser

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERICH (1898-1972) & INGRID (1905-1982) TRILLER, vaser, 3 st, Tobo, stengods, glaserade i ljusblått, mörkblått resp. rödbrunt, signerade Triller Tobo, höjd ca 12-16 cm

Den bruna vasen med obetydlig spricka, den mörkblåa med 2 nagg under läppen, den ljusblåa med mynningssprikca

642996

2019-05-15