Takkrona Hans-Agne Jakobsson
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, takkrona, mässing, 3 armar med runda kupor i röktonat glas, 1900-talets andra hälft, höjd ca 30 cm, Ø ca 50 cm, etikettmärkt med numrering 376/3
slitage, fläckar på metall, nagg på kupor
643004
2019-05-29