Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIN, 1920-tal, fanérad i olika träslag med intarsiadekor, invändigt med fackindelning, gåvoplakett i silver, höjd 11, 42x30 cm
Fanérskador
643009
2019-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här