Erik höglund

Erik höglund
Erik höglund
Erik höglund
Erik höglund
Erik höglund
Erik höglund
Erik höglund
Erik höglund
Erik höglund
Erik höglund
Erik höglund
Erik höglund

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND, 5 dlr, Boda, bestående av: 1 skål, 1 vas, ,1 kanna, 1 liten vas samt 1 ansikte i klarglas, 1900-talets andra hälft, blått glas och klarglas, , höjd ca 7-12 cm

Brukslitage

643010

2019-05-12