Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK HÖGLUND, 5 dlr, Boda, bestående av: 1 skål, 1 vas, ,1 kanna, 1 liten vas samt 1 ansikte i klarglas, 1900-talets andra hälft, blått glas och klarglas, , höjd ca 7-12 cm
Brukslitage
643010
2019-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här