Klubbat för:
1 600 SEK
3 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936), "Gröna Lund 1883-1983", signerad L. Jirlow, numrerad 90/210, färglitografi, bladmått ca 118x79 cm
643015
2019-05-15