Lennart Jirlow, färglitografi

Lennart Jirlow, färglitografi
Lennart Jirlow, färglitografi
Lennart Jirlow, färglitografi
Lennart Jirlow, färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

3 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936), "Gröna Lund 1883-1983", signerad L. Jirlow, numrerad 90/210, färglitografi, bladmått ca 118x79 cm

643015

2019-05-15