Christina Knall färglitografi

Christina Knall färglitografi
Christina Knall färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHRISTINA KNALL (född 1947): Stockholmsmotiv, signerad Christina Knall, numrerad 33/290, färglitografi, 31x40 cm

Ej examinerad ur ramen

643040

2019-05-13