Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
K-G NILSON (född 1942): ´´Den rosa stena´´, signerad K-G Nilson och daterad 1986, färgseriegrafi, bildstorlek ca 38x38 cm
Ej examinerad ur ramen
643044
2019-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här