K-G Nilson färgseriegrafi

K-G Nilson färgseriegrafi
K-G Nilson färgseriegrafi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

K-G NILSON (född 1942): ´´Den rosa stena´´, signerad K-G Nilson och daterad 1986, färgseriegrafi, bildstorlek ca 38x38 cm

Ej examinerad ur ramen

643044

2019-05-13