Ferdinand Boberg etsning

Ferdinand Boberg etsning
Ferdinand Boberg etsning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERDINAND BOBERG (1860-1946), ´´Titusbågen i Rom´´, signerad Boberg, märkt Fören f. Grafisk Konst 1928, etsning, bildstorlek ca 27.5x20 cm

Ej examinerad ur ramen

643048

2019-05-13