Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VYKORT, 3 st., handsignerade, Bernhard Buffet resp. Francis Bacon, 2 st
Proveniens: Fleming Hedborg Collection
643052
2019-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här