Vykort, signerade

Vykort, signerade
Vykort, signerade
Vykort, signerade
Vykort, signerade

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

VYKORT, 3 st., handsignerade, Bernhard Buffet resp. Francis Bacon, 2 st

Proveniens: Fleming Hedborg Collection

Zustandsbeschreibung

643052

2019-05-25