Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
VYKORT, 3 st., handsignerade, Bernhard Buffet resp. Francis Bacon, 2 st
Proveniens: Fleming Hedborg Collection
Zustandsbeschreibung
643052
2019-05-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner