Skåne servisdelar Rörstrand

Skåne servisdelar Rörstrand
Skåne servisdelar Rörstrand
Skåne servisdelar Rörstrand
Skåne servisdelar Rörstrand
Skåne servisdelar Rörstrand
Skåne servisdelar Rörstrand
Skåne servisdelar Rörstrand
Skåne servisdelar Rörstrand
Skåne servisdelar Rörstrand
Skåne servisdelar Rörstrand
Skåne servisdelar Rörstrand
Skåne servisdelar Rörstrand
Skåne servisdelar Rörstrand
Skåne servisdelar Rörstrand
Skåne servisdelar Rörstrand
Skåne servisdelar Rörstrand
Skåne servisdelar Rörstrand
Skåne servisdelar Rörstrand

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RÖRSTRAND, "Skåne", 19 dlr, porslin, blåvit dekor med skånska slott, bestående av: 7 mattallrikar, 4 djupa tallrikar, terrin med lock och underfat, 3 ovala uppläggningsfat, 2 serveringsskålar, runt serveringsfat

Flera delar med lagningar, missfärgning, krackeleringar

643056

2019-05-14