Bertil Vallien ljuslyktor

Bertil Vallien ljuslyktor
Bertil Vallien ljuslyktor
Bertil Vallien ljuslyktor
Bertil Vallien ljuslyktor
Bertil Vallien ljuslyktor
Bertil Vallien ljuslyktor
Bertil Vallien ljuslyktor
Bertil Vallien ljuslyktor
Bertil Vallien ljuslyktor
Bertil Vallien ljuslyktor
Bertil Vallien ljuslyktor
Bertil Vallien ljuslyktor
Bertil Vallien ljuslyktor
Bertil Vallien ljuslyktor

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERTIL VALLIEN (född 1938), ljuslyktor, 4 st, ur serien ´´Starlight´´, Kosta Boda, signerade B Vallien och numrerade 7090751, 7090826, 7609644 och 709750, klarglas massa med figurer i koppar, etikettmärkta, höjd ca 14 cm

Smärre slitage

643066

2019-05-14