Bertil Vallien ljuslyktor
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BERTIL VALLIEN (född 1938), ljuslyktor, 4 st, ur serien ´´Starlight´´, Kosta Boda, signerade B Vallien och numrerade 7090751, 7090826, 7609644 och 709750, klarglas massa med figurer i koppar, etikettmärkta, höjd ca 14 cm
Smärre slitage
643066
2019-05-14