Skeppsmodell 1900-tal
Valmis
2019-05-21
643074
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SKEPPSMODELL, 1900-tal, fanerad med mahogny, totalhöjd 115, bredd 98 cm
Slitage, märken