Karmstolar sk göteborgsstolar

Karmstolar sk göteborgsstolar
Karmstolar sk göteborgsstolar
Karmstolar sk göteborgsstolar
Karmstolar sk göteborgsstolar
Karmstolar sk göteborgsstolar
Karmstolar sk göteborgsstolar
Karmstolar sk göteborgsstolar
Karmstolar sk göteborgsstolar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, sk göteborgsstolar, 1900-talets slut, mahogny och mahogny fanérade, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

643083

2019-05-13