Soffbord engelsk stil

Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOFFBORD med klaffar, 1 par, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, mahognyfanérade, skivor täckta i skinn, med en låda i sarg, på hjul, höjd ca 54, 37x35+14+14 cm

Bruksslitage, mindre repor

643090

2019-05-14