Nao figuriner

Nao figuriner
Nao figuriner
Nao figuriner
Nao figuriner
Nao figuriner
Nao figuriner
Nao figuriner
Nao figuriner
Nao figuriner
Nao figuriner
Nao figuriner
Nao figuriner

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

NAO, figuriner, 5 st, 1970-tal, porslin, Spanien, underglasyrmålade, föreställande en flicka i en nattskift, en flicka med en valp, en flicka med en ljus, en kvinna som bär vatten och en svan höjd11-34 cm

Smärre slitage

643091

2019-05-14