Gate Sandvik

Gate Sandvik
Gate Sandvik
Gate Sandvik
Gate Sandvik
Gate Sandvik
Gate Sandvik
Gate Sandvik
Gate Sandvik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIMON GATE, 1920-tal, Sandvik, rökfärgat glas, bestående av 2 karaffer, pokal, skål med hänklar, 1+1 servisglas, höjd ca 11-23,5 cm

Pokal med kantnagg

643097

2019-05-13