Johansfors glasservis
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHANSFORS, glasservis, 52 dlr., klar glasmassa, 1940-tal, graverad dekor, bestående av: 7 ölglas, 5 vitvinsglas, 5 grogglas, 13 snapsglas, 12 starkvinsglas, 10 likörglas, höjd ca 7-15 cm
Nagg förekommer
643103
2019-05-13