Johansfors glasservis

Johansfors glasservis
Johansfors glasservis
Johansfors glasservis
Johansfors glasservis
Johansfors glasservis
Johansfors glasservis

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANSFORS, glasservis, 52 dlr., klar glasmassa, 1940-tal, graverad dekor, bestående av: 7 ölglas, 5 vitvinsglas, 5 grogglas, 13 snapsglas, 12 starkvinsglas, 10 likörglas, höjd ca 7-15 cm

Nagg förekommer

643103

2019-05-13