Fat på fot 1 par Kina 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT på fot, 1 par, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, quartrofoil, dekor av figur i kartusch samt kalligrafi, höjd 5, längd 20 cm

Slitage

643112

2019-05-14