György Nemeth oljemålning
2019-05-14
643113
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GYÖRGY NEMETH (1890-1962): Katt och kyckling, signerad, olja på pannå, 23x33 cm