Bordsklocka
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSKLOCKA, klocka i järn, stomme i valnöt, mitten av 1900-talet, höjd ca 48, 35x18 cm
Proveniens: Torsten Nilsson, bricka med inskription "Försvarsminister Torsten Nilsson, på 50 års dagen, Blekinge.soc.dem.partidistrikt"
Smärre slitage
643114
2019-05-14