Jonas Bohlin soffa Spring

Jonas Bohlin soffa Spring
Jonas Bohlin soffa Spring
Jonas Bohlin soffa Spring
Jonas Bohlin soffa Spring
Jonas Bohlin soffa Spring
Jonas Bohlin soffa Spring
Jonas Bohlin soffa Spring
Jonas Bohlin soffa Spring
Jonas Bohlin soffa Spring
Jonas Bohlin soffa Spring
Jonas Bohlin soffa Spring
Jonas Bohlin soffa Spring
Jonas Bohlin soffa Spring
Jonas Bohlin soffa Spring

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JONAS BOHLIN, soffa, "Spring", Jonas Bohlin för Källemo 1992, svartlackerat stål, , höjd 90, längd 180 cm

Ytslitage/repor

643125

2019-05-23