Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JONAS BOHLIN, soffa, "Spring", Jonas Bohlin för Källemo 1992, svartlackerat stål, , höjd 90, längd 180 cm
Ytslitage/repor
643125
2019-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här