Klubbat för:
3 600 SEK
5 000 SEK
BUFFE, 1800-talets slut, nyrenässans, ek, bemålat i svart, 2 lådor i sargen samt skåpdörrar med skulpterade dekor, beslag i mässing, höjd ca 90, 150x70 cm
Senare bemålat, bruksslitage
643132
2019-05-14