Buffé ek

Buffé ek
Buffé ek
Buffé ek
Buffé ek
Buffé ek
Buffé ek
Buffé ek
Buffé ek
Buffé ek
Buffé ek
Buffé ek
Buffé ek
Buffé ek
Buffé ek

Klubbat för:

3 600 SEK

5 000 SEK

BUFFE, 1800-talets slut, nyrenässans, ek, bemålat i svart, 2 lådor i sargen samt skåpdörrar med skulpterade dekor, beslag i mässing, höjd ca 90, 150x70 cm

Senare bemålat, bruksslitage

643132

2019-05-14