Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PETER J LASSEN, ´´Montana´´ spegel och modul , 2000-tal, vitlackerad MDF, med låda, modulshöjd ca 18, 35.5x30 cm, spegelnshöjd ca 105x35.5 cm
Bruksslitage, rester av tejp
643140
2019-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här