Peter J Lassen ´´Montana´´ spegel och modul

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PETER J LASSEN, ´´Montana´´ spegel och modul , 2000-tal, vitlackerad MDF, med låda, modulshöjd ca 18, 35.5x30 cm, spegelnshöjd ca 105x35.5 cm

Bruksslitage, rester av tejp

643140

2019-05-18