Modellbåt skärgårdskryssare
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BÅTMODELL, 1900-talets första hälft, modell efter skärgårdskryssare, höjd ca 170, längd 130 cm
HISTORIK: Har, på 1960-talet, använts vid tävling i Barnens Kappsegling i Sandhamn
Reva i segel
643156
2019-05-14