sidor bord, 1-par
2019-05-14
643159
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIDOBORD, 1-par, omkring 1990-tal, med låda, mahognyfanér, på hjultrissor, höjd 60, 45x45 cm
Bruksslitage, mindre fanérskador