Skrivbord i nyrenässans

Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, nyrenässans, 1900-första hälft, svarvade ben, två lådor vid sarg, fanérad med mahogny, beslag i mässing, höjd ca 77, 96x54 cm

Bruksslitage, smärre stötmärken samt fanérskador, fuktfläckar på skivan

643160

2019-05-14