Teservis silver England

Teservis silver England
Teservis silver England
Teservis silver England
Teservis silver England
Teservis silver England
Teservis silver England
Teservis silver England
Teservis silver England

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TESERVIS, 3 dlr. silver, tekanna med trähandtag, mjölkkanna och sockelskål för en person, kannan med Londonstämplar, övriga delar stämplade Birmingham, 1800-talets slut, kamnnans höjd ca 13,5 cm, vikt ca 320 g

Sedvanligt bruksslitage

643161

2019-05-17