Karmstolar i barockstil, ek
2019-05-14
643164
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, skuren dekor i ek, barockstil, svarvade ben, sitthöjd ca 45
Bruksslitage